581672-2026 - Wettbewerb
Polen – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Opracowanie dokumentacji projektowej i pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania: "Gaz. Wrocław Obw. Pd, odc. Ołtaszyn - ZZU Wysoka wyłączenie gaz. z eksploatacji oraz Gaz. Wrocław Obw. Pd, odc. Ołtaszyn - ZZU Cargill - wyłączenie gaz z eksploatacji"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej i pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania: "Gaz. Wrocław Obw. Pd, odc. Ołtaszyn - ZZU Wysoka wyłączenie gaz. z eksploatacji oraz Gaz. Wrocław Obw. Pd, odc. Ołtaszyn - ZZU Cargill - wyłączenie gaz z eksploatacji"
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania: Gaz. Wrocław Obw. Pd, odc. Ołtaszyn - ZZU Wysoka wyłączenie gaz. z eksploatacji oraz Gaz. Wrocław Obw. Pd, odc. Ołtaszyn - ZZU Cargill -wyłączenie gaz z eksploatacji". 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – wzór umowy.
Interne KennungZP/2026/08/0063/WRO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania: Gaz. Wrocław Obw. Pd, odc. Ołtaszyn - ZZU Wysoka wyłączenie gaz. z eksploatacji oraz Gaz. Wrocław Obw. Pd, odc. Ołtaszyn - ZZU Cargill - wyłączenie gaz z eksploatacji". 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki nr 1 do SWZ – wzór umowy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający jest upoważniony do skorzystania z prawa opcji w trakcie trwania Umowy, w zakresie opisanym we wzorze Umowy (Załącznik nr 1 do SWZ). Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. W zależności od swoich potrzeb Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania na warunkach wskazanych we wzorze Umowy z prawa opcji polegającego na zleceniu Wykonawcy w okresie obowiązywania Umowy realizacji dodatkowych zleceń obejmujących pełnienie nadzoru autorskiego. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy wniosku zlecenia czynności dotyczących realizacji Zamówienia w ramach prawa opcji.