581679-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Roboty budowlane polegające na wykonaniu zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektu Teatru Wielkiego w Łodzi w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRoboty budowlane polegające na wykonaniu zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektu Teatru Wielkiego w Łodzi w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24.
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektu Teatru Wielkiego w Łodzi w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24. Przedmiot zamówienia realizowany jest na podstawie projektu p.n. Projekt zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektu Teatru Wielkiego w Łodzi, wpisanego do rejestru zabytków pod nr A/202. 2. Dokumentacja projektowa wymieniona w pkt. 1 zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiar robót oraz inne informacje niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne KennungDP/PN/08/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001