See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona obiektu Tarczyński Arena we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej obiektu Tarczyński Arena, w tym także mienia znajdującego się na Stadionie oraz osób na nim przebywających, połączone z zapewnieniem zmotoryzowanej grupy interwencyjnej oraz konwojowanie wartości pieniężnych nie przekraczających dwóch jednostek obliczeniowych rozumianych zgodnie z § 1 pkt 5 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 września 2010r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać ochrona wartości pieniężnych przechowywanych i transportowanych przez przedsiębiorców i inne jednostki organizacyjne (Dz. U. z 2010r., Nr 166, poz. 1128 ).
Vorherige Bekanntmachung: 342318-2025
Interne Kennung: STADION WROCŁAW–4/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001