2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging en inspectie vrijvervalriolering 2024-2025
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit • het reinigen en inspecteren van riolering; • het verwerken van gegevens in RibX bestanden. Het reinigen en inspecteren van ca. 104 km vrijvervalriolering
Interne Kennung: 0491333.100
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit • het reinigen en inspecteren van riolering; • het verwerken van gegevens in RibX bestanden.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot een verlenging van twee maal één jaar