See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba veřejné zeleně, dřevin a květin na území Prahy 6
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby veřejné zeleně, dřevin a květin na území Městské části Praha 6. Předpokládané orientační celkové výměry jsou blíže uvedeny v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77341000 Baumschnitt, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Objednávka č. ODŽP/00427/2025 - Výsadba stromů v rámci programu adopce stromů podzim 2025 na území MČ Praha 6 - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Beschreibung: Předmětem této objednávky je výsadba stromů v rámci programu adopce stromů podzim 2025 na území MČ Praha 6
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00427/2025 - Výsadba stromů v rámci programu adopce stromů podzim 2025 na území MČ Praha 6 - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511300 Müllsammlung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku – rozšíření či zúžení rozsahu služeb – změny druhu a počtu úklidů, údržby, či výsadby, jejich způsobu či zúžení nebo rozšíření místa plnění o další plochy veřejné zeleně, a to v případě vzniku objektivní potřeby změny rozsahu plnění (zejména z důvodu vzniku nových ploch veřejné zeleně, svěření dalších ploch do svěřené správy, stížností obyvatel městské části Praha 6 na čistotu, nedostatku finančních prostředků, oznámení nových druhů rostlin apod.). Bližší podrobnosti stanoví obchodní podmínky.
Los: LOT-0037
Titel: Objednávka č. ODŽP/00452/2025 - Podzimní údržba jarních cibulovin a květin v květinové soše páva - Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin
Beschreibung: Předmětem této objednávky je podzimní údržba jarních cibulovin a květin v květinové soše páva
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00452/2025 - Podzimní údržba jarních cibulovin a květin v květinové soše páva - Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin
Los: LOT-0024
Titel: Objednávka č. ODŽP/00446/2025 - Ošetření dřevin na území MČ Praha 6 - Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem této objednávky je ošetření dřevin na území MČ Praha
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00446/2025 - Ošetření dřevin na území MČ Praha 6 - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0025
Titel: Objednávka č. ODŽP/00484/2025 - Pěstební opatření - Petřiny - Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem této objednávky jsou pěstební opatření
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00484/2025 - Pěstební opatření - Petřiny - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0026
Titel: Objednávka č. ODŽP/00465/2025 - Ošetření dřevin na obl. 1 - Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem této objednávky je ošetření dřevin na obl. 1
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00465/2025 - Ošetření dřevin na obl. 1 - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0027
Titel: Objednávka č. ODŽP/00513/2025 - Ošetření na obl. 1 - různé - Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem této objednávky je ošetření dřevin na obl. 1 - různé
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00513/2025 - Ošetření na obl. 1 - různé - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0028
Titel: Objednávka č. ODŽP/00449/2025 - MŠ Pod Novým lesem - kácení tújí - Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem této objednávky je kácení tújí
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00449/2025 - MŠ Pod Novým lesem - kácení tújí - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0029
Titel: Objednávka č. ODŽP/00463/2025 - Ošetření dřevin na území MČ Praha 6 - Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem této objednávky je ošetření dřevin na území MČ Praha 6
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00463/2025 - Ošetření dřevin na území MČ Praha 6 - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0030
Titel: Objednávka č. ODŽP/00435/2025 - Ošetření dřevin - Písecká brána - Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem této objednávky je ošetření dřevin na území MČ Praha 6 - Písecká brána
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00435/2025 - Ošetření dřevin - Písecká brána - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0031
Titel: Objednávka č. ODŽP/00462/2025 - Ošetření dřevin na území MČ Praha 6 - Část 4: Arboristika
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00462/2025 - Ošetření dřevin na území MČ Praha 6 - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0032
Titel: Objednávka č. ODŽP/00511/2025 - MŠ Arabská - řez dřevin na fasádě - Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem této objednávky je řez dřevin na fasádě - MŠ Arabská
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00511/2025 - MŠ Arabská - řez dřevin na fasádě - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0033
Titel: Objednávka č. ODŽP/00487/2025 - Ošetření stromů Kotěrova - Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem této objednávky je ošetření stromů - Kotěrova
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00487/2025 - Ošetření stromů Kotěrova - Část 4: Arboristika
Los: LOT-0034
Titel: Objednávka č. ODŽP/00447/2025 - Dosadba trvalek do trvalkových záhonů - Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin
Beschreibung: Předmětem této objednávky je dosadba trvalek do trvalkových záhonů
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00447/2025 - Dosadba trvalek do trvalkových záhonů - Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin
Los: LOT-0035
Titel: Objednávka č. ODŽP/00456/2025 - Uskladnění květinových závěsů a věží - Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin
Beschreibung: Předmětem této objednávky je uskladnění květinových závěsů a věží
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00456/2025 - Uskladnění květinových závěsů a věží - Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin
Los: LOT-0036
Titel: Objednávka č. ODŽP/00451/2025 - Podzimní údržba jarních cibulovin v záhonech - Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin
Beschreibung: Předmětem této objednávky je podzimní údržba jarních cibulovin v záhonech
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00451/2025 - Podzimní údržba jarních cibulovin v záhonech - Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin
Los: LOT-0023
Titel: Objednávka č. ODŽP/00482/2025 - Výsadba keřů - podzim 2025, MČ Praha 6 - oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Beschreibung: Předmětem této objednávky je výsadba keřů - podzim 2025
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00482/2025 - Výsadba keřů - podzim 2025, MČ Praha 6 - oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Los: LOT-0007
Titel: Objednávka č. ODŽP/00464/2025 - Výsadba stromu - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Beschreibung: Předmětem objednávky je výsadba stromu
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00464/2025 - Výsadba stromu - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Los: LOT-0022
Titel: Objednávka č. ODŽP/00483/2025 - Výsadba keřů - podzim 2025, MČ Praha 6 - oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00483/2025 - Výsadba keřů - podzim 2025, MČ Praha 6 - oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Los: LOT-0021
Titel: Objednávka č. ODŽP/00429/2025 - Následná péče o adopční stromy- oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Beschreibung: Předmětem této objednávky je následná péče o adopční stromy
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00429/2025 - Následná péče o adopční stromy - oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Los: LOT-0020
Titel: Objednávka č. ODŽP/00425/2025 - Výsadba stromů na území MČ Praha 6 - oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Beschreibung: Předmětem této objednávky je výsadba stromů na území MČ Praha 6
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00425/2025 - Výsadba stromů na území MČ Praha 6 - oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Los: LOT-0019
Titel: Objednávka č. ODŽP/00522/2025 - Úklid vaků, MČ Praha 6 - oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Beschreibung: Předmětem této objednávky je úklid vaků
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00522/2025 - Úklid vaků, MČ Praha 6 - oblast 3 - Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Los: LOT-0006
Titel: Objednávka č. ODŽP/00481/2025 - Výsadba keřů - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Beschreibung: Předmětem této objednávky je výsadba keřů.
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00481/2025 - Výsadba keřů - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Los: LOT-0017
Titel: Objednávka č. ODŽP/00500/2025 - Pěstební zásahy - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Beschreibung: Předmětem této objednávky jsou pěstební zásahy
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00500/2025 - Pěstební zásahy - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Los: LOT-0016
Titel: Objednávka č. ODŽP/00428/2025 - Následná péče o adopční stromy, oblast 2 - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Beschreibung: Předmětem této objednávky je následná péče o adopční stromy, oblast 2
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00428/2025 - Následná péče o adopční stromy, oblast 2 - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Los: LOT-0015
Titel: Objednávka č. ODŽP/00426/2025 - Výsadba stromů na území MČ Praha 6, oblast 2 - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Beschreibung: Předmětem této objednávky je výsadba stromů na území MČ Praha 6, oblast 2
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00426/2025 - Výsadba stromů na území MČ Praha 6, oblast 2 - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Los: LOT-0014
Titel: Objednávka č. ODŽP/00521/2025 - Úklid zavlažovacích vaků, MČ Praha 6 - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Beschreibung: Předmětem této objednávky je úklid zavlažovacích vaků, MČ Praha 6 - oblast 2
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00521/2025 - Úklid zavlažovacích vaků, MČ Praha 6 - oblast 2 - Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Los: LOT-0013
Titel: Objednávka č. ODŽP/00526/2025 - Práce v zeleni na obl. 1 - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Beschreibung: Předmětem této objednávky je práce v zeleni na obl. 1
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00526/2025 - Práce v zeleni na obl. 1 - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Los: LOT-0012
Titel: Objednávka č. ODŽP/00439/2025 - Obnova trávníku v parku Maxe van der Stoela - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Beschreibung: Předmětem této objednávky je obnova trávníku v parku Maxe van der Stoela
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00439/2025 - Obnova trávníku v parku Maxe van der Stoela - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Los: LOT-0011
Titel: Objednávka č. ODŽP/00520/2025 - Úklid zavlažovacích vaků, MČ Praha 6 - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Beschreibung: Předmětem této objednávky je úklid zavlažovacích vaků, MČ Praha 6
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00520/2025 - Úklid zavlažovacích vaků, MČ Praha 6 - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Los: LOT-0010
Titel: Objednávka č. ODŽP/00486/2025 - Zvýšený úklid v zeleni v parku Ch. Masarykové - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Beschreibung: Předmětem objednávky je zvýšený úklid v zeleni v parku Ch. Masarykové
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00486/2025 - Zvýšený úklid v zeleni v parku Ch. Masarykové - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Los: LOT-0009
Titel: Objednávka č. ODŽP/00469/2025 - Likvidace náletových dřevin - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Beschreibung: Předmětem objednávky je likvidace náletových dřevin
Interne Kennung: Objednávka č. ODŽP/00469/2025 - Likvidace náletových dřevin - Část 1: Údržba zeleně – oblast 1