2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modelační SW pro optimalizaci doručovacích tras
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je optimalizační nástroj pro plánování doručovacích sítí ČP - jedná se plánování tras pro obsluhu území a kapacit nutných pro zajištění efektivního doručování zásilek. Součástí plánovače bude i možnost efektivního plánování obslužných sítí (ÚPS, ObPS, plánování obsluhy CASH klientů). Řešením je přístup do SW (cloudové služby) pro zajištění požadovaného plánovače tras, stahování uskutečněných výpočtů s mapovými podklady za jednotlivé doručovací okruhy a sítě. Součástí zakázky je i náhrada současného systému Geopost jako aplikace pro zobrazení současného stavu nastavení doručovacích sítí nad mapovým podkladem a zobrazení aktuálních zátěží doručovacích okruhů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 120250132