2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz dzieci niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 (numer postępowania UD-IX-ZP-27-2025)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportowej w zakresie dowożenia dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych w Warszawie na obszarze dzielnicy Śródmieście z domu do szkoły i ze szkoły do domu wraz z zapewnieniem im opieki w czasie dowożenia, we wszystkie dni nauki szkolnej w roku szkolnym 2025/2026 oraz w okresie ferii zimowych i wakacji letnich w 2026 roku. Dowozem objętych będzie 55 dzieci niepełnosprawnych. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 390785-2025
Interne Kennung: UD-IX-ZP-27-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana do badania i oceny ofert tzw. procedura odwrócona opisana w art. 139 ustawy Pzp. Zamawiający zgodnie z art.139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje możliwość żądania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców, w stosunku do których zachodzą przesłanki wykluczenia wskazane w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024, poz. 507 ze zm.) oraz art. 5k rozporządzenia Rady UE 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r., dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady UE 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001