See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych w zakresie 28 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest „Dostawa produktów leczniczych w zakresie 28 części” 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 28 części/zadań; Część nr 1 - Leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm Część nr 2 - Produkty lecznicze mające wpływ na krew i układ krwiotwórczy Część nr 3 - Ibuprofenum i antybiotyki Część nr 4 - Enoxaparinum Część nr 5 - Produkty lecznicze działające na układ sercowo-naczyniowy Część nr 6 - Leki stosowane w schorzeniach układu moczowo-płciowego i hormony Część nr 7 - Antybiotyki, chemioterapeutyki – cz. 1 Część nr 8 - Antybiotyki, chemioterapeutyki, surowice, immunoglobuliny i szczepionki - cz. 2 Część nr 9 - Wankomycyna Część nr 10 - Filgrastim Część nr 11 - Leflunomid Część nr 12 - Tofacytynibum Część nr 13 - Leki działające na układ mięśniowo-szkieletowy, odtrutki i metotreksat Część nr 14 - Produkty lecznicze działające na układ nerwowy Część nr 15 - Sevofluranum Część nr 16 - Produkty stosowane w schorzeniach układu oddechowego Część nr 17 - Płyny do wlewów Część nr 18 - Produkty lecznicze różne – pakiet 1 Część nr 19 - Propofolum – pakiet 1 Część nr 20 - Produkty różne – pakiet 2 Część nr 21 - Produkty lecznicze, diagnostyczne Część nr 22 - Remifentanilum Część nr 23 - Produkty do żywienia pozajelitowego Część nr 24 - Produkty różne – pakiet 3 Część nr 25 - Produkty różne - pakiet 4 Część nr 26 - Produkty do żywienia Część nr 27 - Produkt leczniczy – Pakiet 1 Część nr 28 - Produkty różne – Pakiet 5
Interne Kennung: SZZ.251.26.2026.U
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1-Leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1-Leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.W ramach umowy Zamawiający przewiduje w odniesieniu do każdej części stanowiącej przedmiot umowy, możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, które będzie polegało na realizacji tożsamych dostaw z przedmiotem zamówienia podstawowego, dla każdej z części stanowiącej przedmiot umowy w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w Formularzu cenowym - kolumna ZAKRES PRAWA OPCJI. 2. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1, w przypadku zrealizowania całości zamówienia podstawowego 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na zasadach określonych w umowie oraz według cen jak dla zamówienia podstawowego. 4. Skorzystanie z prawa opcji w okresie na jaki została zawarta umowa nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy 5.Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia, w tym roszczenie o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowane zamówienie w ramach prawa opcji. Wykonawca zrzeka się roszczeń z tytułu utraconych korzyści.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Produkty lecznicze mające wpływ na krew i układ krwiotwórczy
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2 - Produkty lecznicze mające wpływ na krew i układ krwiotwórczy
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Ibuprofenum i antybiotyki
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Część 3 – Ibuprofenum i antybiotyki
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Beschreibung der Optionen: 1.W ramach umowy Zamawiający przewiduje w odniesieniu do każdej części stanowiącej przedmiot umowy, możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, które będzie polegało na realizacji tożsamych dostaw z przedmiotem zamówienia podstawowego, dla każdej z części stanowiącej przedmiot umowy w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w Formularzu cenowym - kolumna ZAKRES PRAWA OPCJI. 2. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, o którym mowa w ust. 1, w przypadku zrealizowania całości zamówienia podstawowego 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na zasadach określonych w umowie oraz według cen jak dla zamówienia podstawowego. 4. Skorzystanie z prawa opcji w okresie na jaki została zawarta umowa nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy 5.Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Enoxaparinum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Część 4 – Enoxaparinum
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Produkty lecznicze działające na układ sercowo-naczyniowy
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Część 5 – Produkty lecznicze działające na układ sercowo-naczyniowy
Los: LOT-0006
Titel: Część 7 – Antybiotyki, chemioterapeutyki – cz. 1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Część 7 – Antybiotyki, chemioterapeutyki – cz. 1
Los: LOT-0007
Titel: Część 6 – Leki stosowane w schorzeniach układu moczowo-płciowego i hormony
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Część 6 – Leki stosowane w schorzeniach układu moczowo-płciowego i hormony
Los: LOT-0008
Titel: Część 9 – Wankomycyna
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: Część 9 – Wankomycyna
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 8 – Antybiotyki, chemioterapeutyki, surowice, immunoglobuliny i szczepionki - cz. 2
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 8 – Antybiotyki, chemioterapeutyki, surowice, immunoglobuliny i szczepionki - cz. 2
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 – Filgrastim
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 10 – Filgrastim
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 – Leflunomid
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 11 – Leflunomid
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Tofacytynibum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: Część 12 – Tofacytynibum
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Leki działające na układ mięśniowo-szkieletowy, odtrutki i metotreksat
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: Część 13 – Leki działające na układ mięśniowo-szkieletowy, odtrutki i metotreksat
Los: LOT-0014
Titel: Część 15 – Sevofluranum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.15 do SWZ
Interne Kennung: Część 15 – Sevofluranum
Los: LOT-0015
Titel: Część 14 – Produkty lecznicze działające na układ nerwowy
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.14 do SWZ
Interne Kennung: Część 14 – Produkty lecznicze działające na układ nerwowy
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 – Produkty stosowane w schorzeniach układu oddechowego
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.16 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 16 – Produkty stosowane w schorzeniach układu oddechowego
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – Płyny do wlewów
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: Część 17 – Płyny do wlewów
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 – Produkty lecznicze różne – pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.18 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 18 – Produkty lecznicze różne – pakiet 1
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 – Propofolum – pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.19 do SWZ
Interne Kennung: Część 19 – Propofolum – pakiet 1
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 – Produkty różne – pakiet 2
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.20 do SWZ
Interne Kennung: Część 20 – Produkty różne – pakiet 2
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 – Produkty lecznicze , diagnostyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.21 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 21 – Produkty lecznicze , diagnostyczne
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 – Remifentanilum
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.22 do SWZ
Interne Kennung: Część 22 – Remifentanilum
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 – Produkty do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.23 do SWZ
Interne Kennung: Część 23 – Produkty do żywienia pozajelitowego
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 – Produkty różne – pakiet 3
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.24 do SWZ
Interne Kennung: Część 24 – Produkty różne – pakiet 3
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 – Produkty różne - pakiet 4
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.25 do SWZ
Interne Kennung: Część 25 – Produkty różne - pakiet 4
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 – Produkty do żywienia
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.26 do SWZ
Interne Kennung: Część 26 – Produkty do żywienia
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 – Produkt leczniczy – Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.27 do SWZ
Interne Kennung: Część 27 – Produkt leczniczy – Pakiet 1
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 – Produkty różne – Pakiet 5
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2.28 do SWZ
Interne Kennung: Część 28 – Produkty różne – Pakiet 5