See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Statutory auditor - Commissioner
Beschreibung: Plan International België vzw is een entiteit die een commissaris moet benoemen onder de bedrijfsrevisoren ingeschreven in het openbaar register van het Instituut van de Bedrijfsrevisoren, overeenkomstig artikel 3:47, §6 van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen (WVV). Deze opdracht is strikt voorbehouden voor de bedrijfsrevisoren, hetzij uit persoonlijke naam hetzij in naam van het bedrijfsrevisorenkantoor; in het laatste geval dient het kantoor een vaste vertegenwoordiger aan te duiden die de hoedanigheid van bedrijfsrevisor heeft. In het kader van onderhavige overheidsopdracht heeft de opdracht van de commissaris betrekking op: 1. de wettelijke controle van de jaarrekening over boekjaren: - FY26 (1 juli 2025 t/m 30 juni 2026) - FY27 (1 juli 2026 t/m 30 juni 2027) - FY28 (1 juli 2027 t/m 30 juni 2028) 2. de uitvoering van elke prestatie voorbehouden voor de commissaris in toepassing van de wet (Wetboek van vennootschappen en verenigingen, etc. ...) of van de statuten, zoals de opstelling van verslagen (anderen dan deze die onder de opdracht sub 1 vallen). Hieronder valt in ieder geval: - Feitelijke bevindingen betreffende het financieel verantwoordingsrapport van Plan International Belgium vzw in zijn hoedanigheid als organisatie van de civiele maatschappij (CMO) die is erkend door de Directie-Generaal Ontwikkelingssamenwerking en Humanitaire Hulp (DGD).
Interne Kennung: PIB FY26-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212100 Buchprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PIB FY26-002 - 1
Interne Kennung: 1