2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa symulatorów wysokiej wierności do szkoleń TCCC/TECC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego rodzaju symulatorów wysokiej wierności do szkoleń TCCC/TECC na potrzeby szkoleń medycznych Państwowej Straży Pożarnej według podziału określonego w pkt. 6.3 SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeprowadzenie szkolenia dla pracowników/funkcjonariuszy Zamawiającego z obsługi oraz bieżącego serwisowania symulatorów obejmującego wszystkie funkcje i scenariusze możliwe do zrealizowania przy ich pomocy. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załącznikach nr 1A oraz 1B do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) wynoszącego dla części 1: co najmniej 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego oraz dla części 2: co najmniej 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego. Szczegółowe wymagane warunki gwarancji zawarte są w PPU. Oferty z terminem gwarancji krótszym niż wymagany przez zamawiającego zostaną odrzucone jako niezgodne z wymaganiami SWZ.
Interne Kennung: PN/27/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa symulatorów wysokiej wierności do szkoleń TCCC/TECC wraz z monitorem pacjenta (2 sztuki).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa symulatorów wysokiej wierności do szkoleń TCCC/TECC wraz z monitorem pacjenta (2 sztuki) na potrzeby szkoleń medycznych Państwowej Straży Pożarnej. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeprowadzenie szkolenia dla pracowników/funkcjonariuszy Zamawiającego z obsługi oraz bieżącego serwisowania symulatorów obejmującego wszystkie funkcje i scenariusze możliwe do zrealizowania przy ich pomocy. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załączniku nr 1A do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) wynoszącego dla co najmniej 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa symulatora wysokiej wierności do szkoleń TCCC/TECC – pacjent pediatryczny (1 sztuka)..
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa symulatora wysokiej wierności do szkoleń TCCC/TECC – pacjent pediatryczny (1 sztuka). na potrzeby szkoleń medycznych Państwowej Straży Pożarnej. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeprowadzenie szkolenia dla pracowników/funkcjonariuszy Zamawiającego z obsługi oraz bieżącego serwisowania symulatora obejmującego wszystkie funkcje i scenariusze możliwe do zrealizowania przy jego pomocy. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załączniku nr 1B do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) wynoszącego dla co najmniej 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu zamówienia przez Zamawiającego
Interne Kennung: Część 2