2. Verfahren
Verfahren
Titel: System klasy ERP, obejmujący obsługę kadrową, płacową, finansowo-księgową i zarządzanie oświatą w placówkach Gminy Wrocław
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na zamówienie podstawowe i realizowane w ramach prawa opcji. 1. Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego jest: a. Przeprowadzenie przez Wykonawcę Analizy Systemowej i przygotowanie dokumentu Analizy Systemowej dla wymagań z priorytetami „Musi być” , a także z priorytetami ”Powinno być” zaoferowanymi przez Wykonawcę wskazanymi w Załączniku nr 1 do umowy dla Klientów w zakresie MKD, MPL, MFK, MEI, MPP, MKZP , MAOB, MTA, b. Przygotowanie Systemu w wersji testowej i produkcyjnej wg wymagań analizy systemowej dla Klientów, c. Udostępnienie Systemu w wersji testowej i produkcyjnej do korzystania przez Klientów, d. Migracja danych z dotychczasowych systemów wykorzystywanych przez Klientów do Systemu, e. Świadczenie usługi Asysty Stanowiskowej dla Klientów w ilości łącznej nie większej niż 200 roboczogodzin, f. Przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu Dokumentacji dla Klientów, g. Udzielenie licencji na korzystanie przez Klientów z Systemu w wersji testowej i produkcyjnej, h. Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów przez okres 12 miesięcy od momentu zakończenia świadczenia przez Wykonawcę Wstępnych usług utrzymania lub od momentu udostępnienia Systemu w wersji produkcyjnej do korzystania przez Klientów w przypadku gdy nie będzie świadczenia Wstępnych usług utrzymania, i. Wykonanie i przekazanie Zamawiającemu zrzutu danych transakcyjnych Zamawiającego zgromadzonych w Systemie do dnia zakończenia Umowy w dowolnym formacie otwartym z opisem ich struktury i powiązań w Dokumentacji Administracyjnej, w tym z wymaganiami wskazanymi w pkt 8 Załącznika nr 7. 2. Przedmiotem zamówienia objętym prawem opcji jest: a. Świadczenie Wstępnych usług utrzymania dla Klientów od dnia Udostępnienia Systemu do korzystania do dnia faktycznego rozpoczęcia produkcyjnego korzystania z niego przez Zamawiającego maksymalnie przez 11 miesięcy, b. Przeprowadzenie przez Wykonawcę Analizy Systemowej i przygotowanie nowej wersji dokumentu Analizy Systemowej dla wymagań z priorytetami „Musi być”, ”Powinno być” zaoferowanymi przez Wykonawcę oraz „Opcja” zamówionymi przez Zamawiającego wskazanych w Załączniku nr 1 do umowy dla Klientów i/lub Klientów dodatkowych w zakresie: MZFS, MPŻ, MSM, MPLG, MDES i MRU, c. Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów, po zakończeniu 12 miesięcznego okresu świadczenia Usług Utrzymania w zamówieniu podstawowym, - przez okres maksymalnie 48 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiane sukcesywnie, na 12 miesięcy, w postaci oświadczenia Zamawiającego, złożonego nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu utrzymania, d. Sukcesywne przygotowywanie Modułów zamówionych przez Zamawiającego w wersji testowej i produkcyjnej dla wskazanych Klientów dodatkowych wg wymagań Analizy Systemowej, o której mowa w pkt.1 lit. a i 2 lit. b powyżej, e. Sukcesywne instalowanie i konfigurowanie Modułów zamówionych przez Zamawiającego w uzgodniony sposób na uzgodnionych zasobach dla Klientów dodatkowych, f. Sukcesywna migracja danych z dotychczasowych systemów wykorzystywanych przez Klientów dodatkowych do Modułów zamówionych przez Zamawiającego g. Sukcesywne świadczenie usługi Asysty Stanowiskowej dla Klientów dodatkowych w liczbie łącznej nie większej niż 800 roboczogodzin, h. Sukcesywne przygotowywanie i przekazywanie Zamawiającemu Dokumentacji Modułów zamówionych przez Zamawiającego dla obszaru Klientów dodatkowych, i. Świadczenie Wstępnych usług utrzymania poszczególnych Modułów dla Klientów dodatkowych, j. Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów dodatkowych po udostępnieniu Modułów zamówionych przez Zamawiającego do korzystania przez Klienta dodatkowego, przez okres maksymalnie 48 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiana sukcesywnie na 12 miesięcy, k. Sukcesywne przeprowadzanie szkoleń dla 100 grup Użytkowników Modułów dla Klientów i/lub Klientów dodatkowych, zlecanych przez Zamawiającego zgodnie z potrzebami, l. Przeprowadzenie szkoleń dla Administratorów (1 grupa), m. Udzielenie licencji na korzystanie z Modułów zamówionych przez Zamawiającego w wersji testowej i produkcyjnej dla Klientów dodatkowych, n. Świadczenie Usług Rozwoju w maksymalnej ilości 1.000 Roboczogodzin, o. Przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu obrazu Systemu (wraz z wykazem licencji niezbędnych do uruchomienia Systemu z tego obrazu), który umożliwi jego ulokowanie na innych zasobach wybranych przez Zamawiającego, zgodnie z Dokumentacją Administracyjną zaktualizowaną na dzień przekazania obrazu w tym z wymaganiami wskazanymi w pkt 8 Załącznika nr 7; p. Uruchomienie szyfrowania danych w Modułach zamówionych przez Zamawiającego w ramach wymagań o priorytecie „Opcje” dla wskazanych przez Zamawiającego Klientów i/lub Klientów dodatkowych; q. Zrealizowanie pozostałych wymagań o priorytecie „Opcje” w ramach Modułów dla wskazanych przez Zamawiającego Klientów i/lub Klientów dodatkowych. 3. Zamawiający przewiduje, że prawo opcji będzie obejmować maksymalnie 10 Klientów dodatkowych w ramach jednego zlecenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacji zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji, został wskazany w załączniku do SWZ – Projekt umowy oraz w załączniku do Projektu umowy – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2. Przedmiotem zamówienia objętym prawem opcji jest: a. Świadczenie Wstępnych usług utrzymania dla Klientów od dnia Udostępnienia Systemu do korzystania do dnia faktycznego rozpoczęcia produkcyjnego korzystania z niego przez Zamawiającego maksymalnie przez 11 miesięcy, b. Przeprowadzenie przez Wykonawcę Analizy Systemowej i przygotowanie nowej wersji dokumentu Analizy Systemowej dla wymagań z priorytetami „Musi być”, ”Powinno być” zaoferowanymi przez Wykonawcę oraz „Opcja” zamówionymi przez Zamawiającego wskazanych w Załączniku nr 1 do umowy dla Klientów i/lub Klientów dodatkowych w zakresie: MZFS, MPŻ, MSM, MPLG, MDES i MRU, c. Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów, po zakończeniu 12 miesięcznego okresu świadczenia Usług Utrzymania w zamówieniu podstawowym, - przez okres maksymalnie 48 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiane sukcesywnie, na 12 miesięcy, w postaci oświadczenia Zamawiającego, złożonego nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu utrzymania, d. Sukcesywne przygotowywanie Modułów zamówionych przez Zamawiającego w wersji testowej i produkcyjnej dla wskazanych Klientów dodatkowych wg wymagań Analizy Systemowej, o której mowa w pkt.1 lit. a i 2 lit. b powyżej, e. Sukcesywne instalowanie i konfigurowanie Modułów zamówionych przez Zamawiającego w uzgodniony sposób na uzgodnionych zasobach dla Klientów dodatkowych, f. Sukcesywna migracja danych z dotychczasowych systemów wykorzystywanych przez Klientów dodatkowych do Modułów zamówionych przez Zamawiającego g. Sukcesywne świadczenie usługi Asysty Stanowiskowej dla Klientów dodatkowych w liczbie łącznej nie większej niż 800 roboczogodzin, h. Sukcesywne przygotowywanie i przekazywanie Zamawiającemu Dokumentacji Modułów zamówionych przez Zamawiającego dla obszaru Klientów dodatkowych, i. Świadczenie Wstępnych usług utrzymania poszczególnych Modułów dla Klientów dodatkowych, j. Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów dodatkowych po udostępnieniu Modułów zamówionych przez Zamawiającego do korzystania przez Klienta dodatkowego, przez okres maksymalnie 48 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiana sukcesywnie na 12 miesięcy, k. Sukcesywne przeprowadzanie szkoleń dla 100 grup Użytkowników Modułów dla Klientów i/lub Klientów dodatkowych, zlecanych przez Zamawiającego zgodnie z potrzebami, l. Przeprowadzenie szkoleń dla Administratorów (1 grupa), m. Udzielenie licencji na korzystanie z Modułów zamówionych przez Zamawiającego w wersji testowej i produkcyjnej dla Klientów dodatkowych, n. Świadczenie Usług Rozwoju w maksymalnej ilości 1.000 Roboczogodzin, o. Przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu obrazu Systemu (wraz z wykazem licencji niezbędnych do uruchomienia Systemu z tego obrazu), który umożliwi jego ulokowanie na innych zasobach wybranych przez Zamawiającego, zgodnie z Dokumentacją Administracyjną zaktualizowaną na dzień przekazania obrazu w tym z wymaganiami wskazanymi w pkt 8 Załącznika nr 7; p. Uruchomienie szyfrowania danych w Modułach zamówionych przez Zamawiającego w ramach wymagań o priorytecie „Opcje” dla wskazanych przez Zamawiającego Klientów i/lub Klientów dodatkowych; q. Zrealizowanie pozostałych wymagań o priorytecie „Opcje” w ramach Modułów dla wskazanych przez Zamawiającego Klientów i/lub Klientów dodatkowych. 3. Zamawiający przewiduje, że prawo opcji będzie obejmować maksymalnie 10 Klientów dodatkowych w ramach jednego zlecenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacji zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa opcji, został wskazany w załączniku do SWZ – Projekt umowy oraz w załączniku do Projektu umowy – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ).