2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie przystanków na terenie Gminy Skarżysko - Kamienna w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego opisu są wymagania dotyczące zimowego utrzymania przystanków komunikacji miejskiej na terenie miasta Skarżyska – Kamiennej. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1. Odśnieżanie i posypywanie w trakcie opadów 2. Usuwanie zalegającego śniegu i lodu przy braku opadów 3. Szczególne zasady utrzymania przystanków komunikacji miejskiej z uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych 4. wywożenie nadmiaru śniegu na zlecenie Zamawiającego 5. obowiązek uprzątnięcia materiału uszorniającego po zakończeniu sezonu zimowego Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określają załączniki do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.40.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień powtarzających o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje udzielenie , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług tj. usług polegających na wykonaniu usług zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego do 100 % wartości tego zamówienia , co zostało uwzględnione przy obliczeniu jego wartości , jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zamówienia z przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp zostaną udzielone na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w proj. post. umowy, z zastrzeżeniem negocjacji w odniesieniu do warunków cenowych. Przewidywany zakres tego zamówienia taki, jak zamówienie podstawowe.