2. Verfahren
Verfahren
Titel: Generel Karlovarské krajské nemocnice – 1. etapa – zhotovení projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti a autorského dozoru projektanta – část 2 – Výstavba objektů G1, G2, G3
Beschreibung: Veřejná zakázka „Generel Karlovarské krajské nemocnice – 1. etapa – zhotovení projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti a autorského dozoru projektanta“ je rozdělena na dvě části, které budou zadávány v samostatných zadávacích řízeních. Tato zadávací dokumentace řeší část 2 veřejné zakázky. Předmětem plnění této části veřejné zakázky je zhotovení všech stupňů projektové dokumentace, provedení předprojektové a inženýrské činnosti, poskytnutí odborných souvisejících výkonů v průběhu zadávacího řízení na zhotovitele stavby a výkon autorského dozoru projektanta v souvislosti s částí 1. etapy Generelu Karlovarské krajské nemocnice (tj. výstavba objektů G1, G2, G3).
Interne Kennung: P21V00000337
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změnu závazku v termínu plnění veřejné zakázky tak, že: V případě, že by v průběhu územních nebo stavebních řízení došlo ke vzniku překážek ze strany dotčených orgánů, ze strany vlastníků dotčených pozemků, vlastníků nebo správců inženýrských sítí, vlastníků dotčených objektů, úřadu územního plánování a stavebního úřadu, případně jiných dotčených subjektů, které by zapříčinily oddálení vydání územních rozhodnutí nebo stavebních povolení oproti lhůtě běžné, a kterým vybraný dodavatel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit, je možné o dobu o kterou překročí vydání územního rozhodnutí nebo stavebního povolení běžnou dobu na jejich vydání prodloužit dobu plnění, a to na základě žádosti vybraného dodavatele v případě, že nebude schopný dodržet dohodnutý termín plnění. Za dobu běžnou zadavatel stanovuje 5 měsíců na územní řízení (tzn. doba od dokončení projektové dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění stavby po vydání všech územních rozhodnutí s nabytím právní moci) a 5 měsíců pro stavební řízení (tzn. doba od dokončení projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení po vydání všech stavebních povolení s nabytím právní moci).