See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 38_Usługa wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonywania okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacji sprzętu i aparatury medycznej stanowiących własność Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego, zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym oraz z wymaganymi minimalnymi parametrami techniczno-użytkowymi, zawartymi w Opisie przedmiotu zamówienia. 2. Formularz asortymentowo-cenowy oraz Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o parametrach wymaganych i innych wymogach zostały określone odpowiednio w Załącznikach nr 2 i 2A do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10
Los: LOT-0011
Titel: 11
Los: LOT-0012
Titel: 12
Los: LOT-0013
Titel: 13
Los: LOT-0014
Titel: 14
Los: LOT-0015
Titel: 15
Los: LOT-0016
Titel: 16
Los: LOT-0017
Titel: 17
Los: LOT-0018
Titel: 18
Los: LOT-0019
Titel: 19
Los: LOT-0020
Titel: 20
Los: LOT-0021
Titel: 21
Los: LOT-0022
Titel: 22
Los: LOT-0023
Titel: 23
Los: LOT-0024
Titel: 24
Los: LOT-0025
Titel: 25
Los: LOT-0026
Titel: 26
Los: LOT-0027
Titel: 27
Los: LOT-0028
Titel: 28
Los: LOT-0029
Titel: 29
Los: LOT-0030
Titel: 30
Los: LOT-0031
Titel: 31
Los: LOT-0032
Titel: 32
Los: LOT-0033
Titel: 33
Los: LOT-0034
Titel: 34
Los: LOT-0035
Titel: 35
Los: LOT-0036
Titel: 36
Los: LOT-0037
Titel: 37
Los: LOT-0038
Titel: 38
Los: LOT-0039
Titel: 39
Los: LOT-0040
Titel: 40
Los: LOT-0041
Titel: 41
Los: LOT-0042
Titel: 42
Los: LOT-0043
Titel: 43