2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding levering warme drankenautomaten & ingrediënten
Beschreibung: Levering warme drankenautomaten & ingrediënten • Het leveren en gebruiksklaar installeren van 17 warme dranken-automaten voor de provincie Zeeland; • Het technisch (preventief en correctief) onderhouden en verzorgen van de warme drankenautomaten; • Het leveren van de benodigde ingrediënten die in de automaat zitten; • Het leveren en onderhouden van een onderzetkast indien nodig.
Interne Kennung: 2024.0193
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Warme dranken automaten en ingrediënten
Beschreibung: Het leveren en gebruiksklaar installeren van 17 warme dranken-automaten voor de provincie Zeeland. Het technisch (preventief en correctief) onderhouden en verzorgen van de warme drankenautomaten. Het leveren van de benodigde ingrediënten die in de automaat zitten. Het leveren en onderhouden van een onderzetkast indien nodig. • Het leveren en gebruiksklaar installeren van de warme dranken-automaten voor de provincie Zeeland; • Het technisch (preventief en correctief) onderhouden en verzorgen van de warme drankenautomaten; • Het leveren van de benodigde ingrediënten die in de automaat zitten; • Het leveren en onderhouden van een onderzetkast indien nodig.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële duur kan met vijfmaal één jaar tot uiterlijk 28 februari 2037 worden verlengd.