2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ielu tirdzniecības vietas aprīkojuma izgatavošana un piegāde
Beschreibung: Ielu tirdzniecības vietas aprīkojuma, tas ir, metāla konstrukcijas stendu ar koka virsmām (individuāla dizaina autordarbi) un metāla konstrukcijas solu ar koka sēdvirsmu, izgatavošana un piegāde (t.sk. montāža un uzstādīšana) saskaņā ar Tehnisko specifikāciju un tās pielikumiem.
Interne Kennung: ANP 2026/16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39133000 Auslagensysteme
5. Los
Los: LOT-0000