2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst projectmatige werken op diverse locaties in Nederland
Beschreibung: Perceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant
Interne Kennung: 18509
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant
Beschreibung: Perceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant Indicatie van de omvang van dit perceel: zie paragraaf 2.2 van de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 17
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging raamovereenkomst.