See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oraz instalacja sprzętu i urządzeń łączności radiowej dla 25 Stacji Przemiennikowych na potrzeby systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz instalacja sprzętu i urządzeń łączności radiowej dla 25 Stacji Przemiennikowych na potrzeby systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego w celu komunikacji Zespołów Ratownictwa Medycznego (ZRM) z Dyspozytornią Medyczną (DM) oraz Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym (LPR) i Szpitalnymi Oddziałami Ratunkowymi (SOR), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 301722-2026
Interne Kennung: BOU-V.272.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup oraz instalacja sprzętu i urządzeń łączności radiowej dla 25 Stacji Przemiennikowych na potrzeby systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oraz instalacja sprzętu i urządzeń łączności radiowej dla 25 Stacji Przemiennikowych na potrzeby systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego w celu komunikacji Zespołów Ratownictwa Medycznego (ZRM) z Dyspozytornią Medyczną (DM) oraz Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym (LPR) i Szpitalnymi Oddziałami Ratunkowymi (SOR), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zakup oraz instalacja sprzętu i urządzeń łączności radiowej dla 25 Stacji Przemiennikowych na potrzeby systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego.