See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompletní pojištění pro město Příbor
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování pojišťovacích služeb pro město Příbor a vybrané jím zřízené nebo ovládané organizace v rozsahu stanoveném zadávací dokumentací a jejími přílohami. Veřejná zakázka je rozdělena na následující části: Část A – Pojištění majetku a odpovědnosti Část B – Pojištění vozidel – Město Příbor Část C – Pojištění vozidel – Technické služby města Příbora, příspěvková organizace V případě části C – Pojištění vozidel – Technické služby města Příbora, příspěvková organizace, bude pojistná smlouva uzavřena přímo mezi vybraným dodavatelem a organizací Technické služby města Příbora, příspěvková organizace, IČO 00143651, se sídlem Štramberská 483, 742 58 Příbor. Zadavatel v rámci této části vystupuje jako zadavatel veřejné zakázky, přičemž samotný smluvní vztah z pojištění vznikne mezi vybraným dodavatelem a uvedenou příspěvkovou organizací. Účastník zadávacího řízení je oprávněn podat nabídku na jednu, více nebo na všechny části veřejné zakázky. Podmínky a rozsah jednotlivých částí veřejné zakázky jsou podrobně specifikovány v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti
Beschreibung: Pojištění majetku a odpovědnosti. bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
Interne Kennung: A
Los: LOT-0003
Titel: Pojištění vozidel - Technické služby města Příbora, příspěvková organizace
Beschreibung: Pojištění vozidel - Technické služby města Příbora, příspěvková organizace. Bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
Interne Kennung: C
Los: LOT-0002
Titel: Pojištění vozidel - Město Příbor
Beschreibung: Pojištění vozidel - Město Příbor. bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
Interne Kennung: B