2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud vedrørende levering af fjernvarmeunits for Rødovre Kommunale Fjernvarmeforsyning
Beschreibung: Udbuddet vedrører levering og montering af fjernvarmeunits til Rødovre Kommunale Fjernvarmeforsyning i Rødovre Kommune. Der indgås en rammeaftale med én leverandør. Rammeaftalen omfatter primært leverancer af fjernvarmeunits ifm. udbygningen af fjernvarme i Rødovre Kommune.
Interne Kennung: 231-1644
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39715000 Warmwasserbereiter und Heizung für Gebäude; Sanitäreinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09323000 Fernwärme, 39721400 Nichtelektrische Durchlauferhitzer oder Warmwasserspeicher, 44115200 Klempner- und Heizungsinstallationsbedarf
5. Los
Los: LOT-0000