See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa: leków , preparatów do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, cytostatyków, leków z programów lekowych, kontrastów, środków opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, środków do dezynfekcji, materiałów szewnych i formaliny buforowanej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa: leków , preparatów do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, cytostatyków, leków z programów lekowych, kontrastów, środków opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, środków do dezynfekcji, materiałów szewnych i formaliny buforowanej”
Vorherige Bekanntmachung: 95392-2026
Interne Kennung: DEZP.261.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0101
Titel: część nr 101
Beschreibung: Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: część nr 101
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania Umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości kupowanego asortymentu w danej pozycji do 10% wartości danej pozycji (z zaokrągleniem w dół) po cenie jednostkowej określonej w ofercie, jednakże nie później niż 14 dni przed upływem okresu obowiązywania Umowy.
Los: LOT-0102
Titel: część nr 102
Interne Kennung: część nr 102
Los: LOT-0103
Titel: część nr 103
Interne Kennung: część nr 103
Los: LOT-0104
Titel: część nr 104
Interne Kennung: część nr 104
Los: LOT-0105
Titel: część nr 105
Interne Kennung: część nr 105
Los: LOT-0106
Titel: część nr 106
Interne Kennung: część nr 106
Los: LOT-0107
Titel: część nr 107
Interne Kennung: część nr 107
Los: LOT-0108
Titel: część nr 108
Interne Kennung: część nr 108
Los: LOT-0110
Titel: część nr 110
Interne Kennung: część nr 110
Los: LOT-0112
Titel: część nr 112
Interne Kennung: część nr 112
Los: LOT-0113
Titel: część nr 113
Interne Kennung: część nr 113
Los: LOT-0114
Titel: część nr 114
Interne Kennung: część nr 114
Los: LOT-0117
Titel: część nr 117
Interne Kennung: część nr 117
Los: LOT-0118
Titel: część nr 118
Interne Kennung: część nr 118
Los: LOT-0119
Titel: część nr 119
Interne Kennung: część nr 119
Los: LOT-0123
Titel: część nr 123
Interne Kennung: część nr 123
Los: LOT-0128
Titel: część nr 128
Interne Kennung: część nr 128
Los: LOT-0129
Titel: część nr 129
Interne Kennung: część nr 129
Los: LOT-0130
Titel: część nr 130
Interne Kennung: część nr 130
Los: LOT-0131
Titel: część nr 131
Interne Kennung: część nr 131
Los: LOT-0132
Titel: część nr 132
Interne Kennung: część nr 132
Los: LOT-0135
Titel: część nr 135
Interne Kennung: część nr 135
Los: LOT-0136
Titel: część nr 136
Interne Kennung: część nr 136
Los: LOT-0137
Titel: część nr 137
Interne Kennung: część nr 137
Los: LOT-0138
Titel: część nr 138
Interne Kennung: część nr 138
Los: LOT-0139
Titel: część nr 139
Interne Kennung: część nr 139
Los: LOT-0140
Titel: część nr 140
Interne Kennung: część nr 140
Los: LOT-0141
Titel: część nr 141
Interne Kennung: część nr 141
Los: LOT-0142
Titel: część nr 142
Interne Kennung: część nr 142
Los: LOT-0143
Titel: część nr 143
Interne Kennung: część nr 143
Los: LOT-0144
Titel: część nr 144
Interne Kennung: część nr 144
Los: LOT-0147
Titel: część nr 147
Interne Kennung: część nr 147
Los: LOT-0148
Titel: część nr 148
Interne Kennung: część nr 148
Los: LOT-0149
Titel: część nr 149
Interne Kennung: część nr 149
Los: LOT-0150
Titel: część nr 150
Interne Kennung: część nr 150