See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny zakup paliw płynnych dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
Beschreibung: Sukcesywny zakup paliw płynnych dla Zakładów Doświadczalnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, zgodnie z opisem w rozdziale 4 SWZ
Interne Kennung: AZ.251.1267.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw płynnych w systemie kart flotowych do pojazdów służbowych, maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Zakłady Doświadczalne Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr 2a – 2j do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia. 2. Dla części 11-16 Zamawiający informuje iż posiada zbiorniki na olej napędowy wielkość zbiorników i szczegóły zostały podane w załącznikach 2k do 2o. W związku z tym samochód do transportu paliwa powinien posiadać pompę. 3. Zamówienie na paliwo będzie składane telefonicznie na 3 dni robocze przed datą dostawy. 4. Dostawca oleju napędowego każdorazowo przy dostawie przekazuje Zamawiającemu certyfikat - świadectwo jakości .
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliw płynnych w systemie kart flotowych do pojazdów służbowych, maszyn i urządzeń eksploatowanych przez Zakłady Doświadczalne Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr 2a – 2j do SWZ stanowiących opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia. 2. Dla części 11-16 Zamawiający informuje iż posiada zbiorniki na olej napędowy wielkość zbiorników i szczegóły zostały podane w załącznikach 2k do 2o. W związku z tym samochód do transportu paliwa powinien posiadać pompę. 3. Zamówienie na paliwo będzie składane telefonicznie na 3 dni robocze przed datą dostawy. 4. Dostawca oleju napędowego każdorazowo przy dostawie przekazuje Zamawiającemu certyfikat - świadectwo jakości .
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Los: LOT-0011
Titel: część 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12
Los: LOT-0013
Titel: część 13
Los: LOT-0014
Titel: część 14
Los: LOT-0015
Titel: część 15
Los: LOT-0016
Titel: część 16