2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROVOZOVÁNÍ VODOHOSPODÁŘSKÉ INFRASTRUKTURY VE VLASTNICTVÍ MĚSTA STARÝ PLZENEC
Beschreibung: Předmětem koncesního řízení je zajištění bezpečného a plynulého provozování Vodohospodářského majetku, který je ve vlastnictví Zadavatele, a to v souladu s národní legislativou, zejména zákonem č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZVaK“). Zadavatel stanovuje dobu trvání koncese od 1.1.2027 do 31. 12. 2036
Interne Kennung: PROVOZOVÁNÍ VODOHOSPODÁŘSKÉ INFRASTRUKTURY VE VLASTNICTVÍ MĚSTA STARÝ PLZENEC
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Popis zadávacího postupu je uveden v Zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90420000 Abwasserbehandlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65130000 Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen, 90410000 Abwassersammlung
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung, 90420000 Abwasserbehandlung