See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep tot deelneming voor het ontwerp, de bouw en technisch onderhoud (DBm) van een nieuw zwembad te Tielt, inclusief een verplichte optie inzake volledig onderhoud (DBM)
Beschreibung: Deze opdracht wordt uitgeschreven door het Autonoom Gemeentebedrijf Tielt, gevestigd te 8700 Tielt, Markt 13, verder ook aangeduid als de “Aanbesteder”. De persoon aan wie de overheidsopdracht zal worden toegewezen, wordt aangeduid als “weerhouden inschrijver”. 2. De Aanbesteder kiest voor een DBm-project uitbreidbaar naar DBM. De Aanbesteder wenst een publiek private samenwerking aan te gaan tot het ontwerpen (Design) en bouwen (Build) van een nieuw zwembad te Tielt, ook Project genoemd. Daarnaast dient ook voorzien te worden in het onderhoud van de technieken (HVAC) en waterbehandeling voor 30 jaar (maintain). Als verplichte optie zal voorzien dienen te worden in het volledig bouwtechnisch onderhoud van het nieuwe zwembad met inbegrip van het bouwfysisch onderhoud en vevangingsinvesteringen. De Aanbesteder zal zelf in staan voor de financiering en de exploitatie van het nieuwe zwembad. Dit Project zal nog verder worden verfijnd en uitgelijnd in het bestek, hetgeen in een latere fase aan de geselecteerde kandidaten zal worden overgemaakt. 3. De Aanbesteder wenst een klassiek sportbad te realiseren met instructiebad maar met een beperkte recreatie overeenkomstig de visienota dewelke wordt gevoegd in Bijlage 5. 4. De inschrijvers zullen ook maximaal inspanningen moeten leveren om het energieverbruik te beperken. De Aanbesteder wenst minimaal een BEN-gebouw te realiseren. Naast duurzaamheid zal ook toegankelijkheid een belangrijk onderdeel vormen van de opdracht. De inschrijvers zullen moeten samenwerken met Inter. Het zwembad zal moeten voldoen aan de subsidievoorwaarden bepaald in het decreet van 21 februari 2025 over de subsidiëring als tegemoetkoming in de bouw en exploitatie van nieuwe publieke zwembaden én de uitvoeringsbesluiten.
Interne Kennung: PPP010-4199/5224/2025_MG_13
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025_MG_13_1