582023-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Kraftfahrzeuge – Nabava motornih vozila - kupovina
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava motornih vozila - kupovina
Beschreibung: Predmet ovog postupka javne nabave je nabava službenih vozila za potrebe Ministarstva financija, Carinske uprave, Sektora za mobilne jedinice, u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Naručitelj predmetna motorna vozila nabavlja kupovinom. Ponuditelj je obvezan Naručitelju ponuditi isključivo nova i nekorištena vozila. Predmet nabave je podijeljen u dvije (2) grupe predmeta nabave: Grupu 1. Kombi vozila za prijevoz službenih pasa i Grupu 2. Motorno vozilo za posebne namjene pick-up
Interne Kennung: 14-VV-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kombi vozila za prijevoz službenih pasa
Beschreibung: Grupa 1. predmeta nabave uključuje nabavu ukupno osam (8) komada motornih kombi vozila za prijevoz službenih pasa sukladno Troškovniku (Prilogu br. 2.1.) i Tehničkoj specifikaciji za Grupu 1. predmeta nabave (Prilogu br. 5.1.), te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 14-VV-26-1
Los: LOT-0002
Titel: Motorno vozilo za posebne namjene pick-up
Beschreibung: Grupa 2. predmeta nabave uključuje nabavu jednog (1) motornog vozila, teretnog pick up vozila za potrebe Sektora za mobilne jedinice, a isti je detaljno specificiran u Troškovniku za Grupu 2. predmeta nabave (Prilogu br. 2.2.) i Tehničkoj specifikaciji za Grupu 2. predmeta nabave (Prilogu br. 5.2.), te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 14-VV-26-2