582027-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Dynamický nákupní systém - mobilní telefony a osobní počítače - Kategorie 2 - Výzva 01-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém - mobilní telefony a osobní počítače - Kategorie 2 - Výzva 01-2026
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodání 111 kusů licencí pro Microsoft 365 Business Premium a 2 kusy licencí pro Microsoft Exchange Online Plan 1 na dobu trvání 12 měsíců od aktivace licence.
Vorherige Bekanntmachung512492-2023
Interne KennungN006/26/V00022885
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, která se týká rozsahu dodávaného předmětu plnění veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn požadovat a dodavatel je v takovém případě povinen Objednateli dodat další licence nad rámec základního dodávaného počtu licencí, a to v rozsahu maximálně 189 kusů licencí pro Microsoft 365 Business Premium a 10 kusů licencí pro Microsoft Exchange Online Plan 1 s alikvótním zkrácením doby jejich trvání do data trvání základních dodávaných licencí a s příslušným alikvótním snížením jejich ceny s ohledem na takto zkrácenou dobu jejich trvání.