2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na rok 2027 dla obiektów PWPW S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na 2027 rok dla obiektów PWPW S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowi Załącznik nr 1, natomiast warunki i zasady realizacji zamówienia określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 5.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001