582060-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Zakup i sukcesywna dostawa materiałów i sprzętu endoskopowego jednorazowego użytku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywna dostawa materiałów i sprzętu endoskopowego jednorazowego użytku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa materiałów i sprzętu endoskopowego jednorazowego użytku.Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungDZP/63/2026/MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
Beschreibungzgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
Interne KennungZadanie nr 3