2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych Służby Ochrony Państwa przez kierowców SOP w sieci stacji paliw za pomocą kart obrotu bezgotówkowego na terenie całego kraju w latach 2026-2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych Służby Ochrony Państwa przez kierowców SOP w sieci stacji paliw za pomocą kart obrotu bezgotówkowego na terenie całego kraju w latach 2026-2029, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1a do SWZ) i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 50/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup paliw płynnych do pojazdów służbowych Służby Ochrony Państwa przez kierowców SOP w sieci stacji paliw za pomocą kart obrotu bezgotówkowego na terenie całego kraju w latach 2026-2029.