2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług w ramach realizacji działań edukacyjnych z zakresu energii i energetyki jądrowej
Beschreibung: 1) Przedmiotem umowy ramowej jest określenie ramowych warunków udzielenia i realizacji zamówień wykonawczych, jakie mogą zostać złożone przez Zamawiającego w trakcie jej obowiązywania. 2) Zamawiający może udzielać zamówień wykonawczych, których przedmiot dotyczy świadczenia kompleksowych usług w ramach organizacji Wydarzeń (w szczególności: seminariów, konferencji, spotkań, szkoleń, konferencji internetowych oraz wizyt plenarnych i studyjnych, a także wystaw, stoisk informacyjnych i edukacyjnych, wydarzeń plenerowych itp.) na rzecz Zamawiającego, na terenie Rzeczpospolitej Polskiej lub poza jej granicami.
Interne Kennung: BDG-WZP.260.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Do postępowania zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp regulujące postępowanie o udzielenie zamówienia społecznego o wartości równej lub wyższej niż progi unijne. W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastosuje postanowienia zawarte w art. 360 pkt. 2, 3 i 4 ustawy PZP w zw. z art. 359 pkt 1) ustawy PZP. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, opisanych w Rozdziale II SWZ Zamawiający zawrze umowę ramową z nie więcej niż 4 (czterema) Wykonawcami, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu oraz których oferty nie podlegają odrzuceniu i otrzymały najwyższą liczbę punktów zgodnie z kryteriami oceny ofert.. • Jeżeli liczba Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu, będzie mniejsza niż 4 (cztery), Zamawiający zawrze umowy ramowe ze wszystkimi Wykonawcami, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu. • Jeżeli liczba Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu, będzie większa niż 4 (cztery), Zamawiający dokona wyboru ofert najkorzystniejszych stosując kryteria oceny ofert Zamawiający informuje, że nie wszystkie warunki wykonania usług zostały określone w projekcie umowy ramowej (Załącznik nr 2 do SWZ), dlatego zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 3 oraz ust. 4 ustawy PZP, Zamawiający będzie udzielał zamówień po przeprowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia wykonawczego w sposób opisany w § 5 projektu umowy ramowej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung