See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa maszyn
Beschreibung: Dostawa maszyn, zgodnie z SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa maszyn: ciągnika rolniczego o mocy min. 440 KM
Beschreibung: Dostawa maszyn: ciągnika rolniczego o mocy min. 440 KM; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 zawarto w załączniku nr 7A do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 - Sprawa 13/132/RZD/2026
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa maszyn: ciągnika rolniczego o mocy min. 270 KM
Beschreibung: Część 1 - Dostawa maszyn: ciągnika rolniczego o mocy min. 270 KM; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 zawarto w załączniku nr 7B do SWZ.
Interne Kennung: Część 2 - Sprawa 13/132/RZD/2026
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa maszyn: ładowarki przegubowo‑teleskopowej
Beschreibung: Dostawa maszyn: ładowarki przegubowo‑teleskopowej; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 zawarto w załączniku nr 7C do SWZ.
Interne Kennung: Część 3 - Sprawa 13/132/RZD/2026
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa maszyn: przyczepa samozbierająca
Beschreibung: Dostawa maszyn: przyczepa samozbierająca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części 1 zawarto w załączniku nr 7D do SWZ
Interne Kennung: Część 4 - Sprawa 13/132/RZD/2026