See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor installatie van submetering en uitbreiding op het bestaande Energie Monitoring Systeem inclusief EMS-software
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht bestaat uit: - het hardwarematige verder uitrollen van submetering en nieuwe vestigingen van water en energiemeters en de integratie in het EMS.; - het integreren van nieuwe vestigingen in het EMS bij inhuizing; - het voorzien van diensten via inhuring van regieprofielen voor energiebeheer. (senior, medior, junior, starter, assistent/admin, stagiair/student); - de jaarlijkse software licentie van het EMS platform. De looptijd van de raamovereenkomst bedraagt initieel 24 maanden (2 jaar), waarna de raamovereenkomst stilzwijgend driemaal met telkens 24 maanden verlengd kan worden.
Interne Kennung: PPP0BQ-942/6049/2025/942/INK/FAC/CC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PPP0BQ-942/6049/2025/942/INK/FAC/CC - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor installatie van submetering en uitbreiding op het bestaande Energie Monitoring Systeem inclusief EMS-software.
Interne Kennung: 1