See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NABAVA GORIVA NA BENZINSKIM POSTAJAMA ZA POTREBE KOMUNALAC D.O.O. JURDANI
Beschreibung: Predmet nabave je nabava goriva na benzinskim postajama putem bezgotovinskih korisničkih kartica za potrebe Komunalac d.o.o. Jurdani, sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Interne Kennung: 10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000