582169-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Sprzęt do pracowni endoskopowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzęt do pracowni endoskopowej
Beschreibung1. Część nr 1 – Zestaw do kaniulacji dróg żółciowych/trzustkowych 2. Część nr 2 – Pętle diatermiczne do polipektomii 3. Część nr 3 – Kleszczyki biopsyjne jednorazowego użytku 4. Część nr 4 – Zestaw do wprowadzania protez do dróg żółciowych z protezami i protezy trzustkowe z popychaczem 5. Część nr 5 – Klipsownica jednorazowego użytku z klipsami 6. Część nr 6 – Igły do Eus 7. Część nr 7 – Stent metalowy samorozprężalny do dróg żółciowych 8. Część nr 8 – Stent metalowy samorozprężalny do dróg żółciowych (usuwalny) 9. Część nr 9 – Śliniaki stomatologiczne wiązane 10. Część nr 10 – Spodenki do kolonoskopii 11. Część nr 11 – Koszyki ekstrakcyjne do dróg żółciowych 12. Część nr 12 – Balony wysokociśnieniowe do dróg żółciowych 13. Część nr 13 – Balony ekstrakcyjne do dróg żółciowych 14. Część nr 14 – Szczotki cytologiczne do dróg żółciowych 15. Część nr 15 – Zestaw do wykonywania biopsji EUS 16. Część nr 16 – Kleszcze do usuwania ciał obcych 17. Część nr 17 – Ustnik endoskopowy jednorazowego użytku z gumką 18. Część nr 18 – Zestaw do PEG do żywienia dietą przemysłową 19. Część nr 19 – Zestaw do PEG do gastrostomii pierwotnej i zmiennej 20. Część nr 20 – Stent przełykowy samorozprężalny 21. Część nr 21 – Stent przełykowy samorozprężalny usuwalny lub nieusuwalny 22. Część nr 22 – Balony do poszerzania zwężeń przełyku i odźwiernika oraz zwężeń jelitowych z akcesoriami do pompowania balonów 23. Część nr 23 – Zestaw endoloop z aplikatorem 24. Część nr 24 – Igły jednorazowego użytku do ostrzykiwania krwawiących zmian 25. Część nr 25 – Zestaw do polipektomii oraz tamowania krwawienia 26. Część nr 26 – Markery endoskopowe 27. Część nr 27 – Zestaw kosz do litotrypsji z rączką do litotrypsji 28. Część nr 28 – Nasadka na duodenoskop 29. Część nr 29 – Sonda argonowa 30. Część nr 30 – System proszków hemostatycznych do tamowania krwawienia - 21 430 sztuk, 6 opakowań
Interne KennungTP.382.068.2026 MB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Zestaw do kaniulacji dróg żółciowych/trzustkowych
Beschreibung1. Papilotomy z klasyczną cięciwą jednorazowe, trzykanałowe - 130 szt. 2. Sfinkterotom igłowy jednorazowy - 80 szt. 3. Trzykanałowy sfinkterotom obrotowy, z niezależnym kanałem dla prowadnika i osobnym do podawania kontrastu w komplecie z prowadnikiem. Z możliwością rotacji i zmiany ustawienia - jednorazowy -50 szt. 4. Cewnik do kaniulacji dróg żółciowych, trójkanałowy - 150 szt. 5. Prowadnik endoskopowy - 150 szt.
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPodane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Pętle diatermiczne do polipektomii
Beschreibung1. Pętla do polipektomii jednorazowego użytku z funkcją rotacji - 1 000 szt. 2. Pętla do polipektomii jednorazowego użytku z funkcją rotacji dedykowana resekcjom płaskim - 200 szt. 3. Pętla z siatką chwytającą jednorazowego użytku - 100 szt.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Kleszczyki biopsyjne jednorazowego użytku
Beschreibung1. Kleszczyki biopsyjne jednorazowego użytku - 3 000 szt. 2. Kleszczyki biopsyjne z funkcją biopsji stycznej - 500 szt. 3. Kleszczyki biopsyjne do kanału 2,0 mm - 500 szt.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Zestaw do wprowadzania protez do dróg żółciowych z protezami i protezy trzustkowe z popychaczem
Beschreibung1. Gotowe zestawy do wprowadzenia protez do dróg żółciowych wraz z protezą - 35 szt. 2. Zestaw do wprowadzenia protez do dróg żółciowych jednorazowe - 35 szt. 3. Protezy trzustkowe - 5 szt. 4. Protezy do dróg żółciowych - 5 szt.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Klipsownica jednorazowego użytku z klipsami
Beschreibung1. Klipsownica jednorazowego użytku z klipsami, szerokość klipsa od 8 mm do 16 mm - 500 szt.
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Igły do Eus
Beschreibung1. Igły aspiracyjne jednorazowego użytku, do wykonywania biopsji pod kontrolą USG - 20 szt.
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Stent metalowy samorozprężalny do dróg żółciowych
Beschreibung1. Stent metalowy samorozprężalny do dróg żółciowych - 80 szt.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Stent metalowy samorozprężalny do dróg żółciowych (usuwalny)
Beschreibung1. Stent metalowy samorozprężalny do dróg żółciowych (usuwalny) - 20 szt.
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Śliniaki stomatologiczne wiązane
Beschreibung1. Śliniaki stomatologiczne wiązane - 4 500 szt.
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - Spodenki do kolonoskopii
Beschreibung1. Spodenki do kolonoskopii - 4 000 szt.
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 - Koszyki ekstrakcyjne do dróg żółciowych
Beschreibung1. Koszyki ekstrakcyjne do dróg żółciowych - 50 szt. 2. Prowadnik endoskopowy - 100 szt.
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 - Balony wysokociśnieniowe do dróg żółciowych
Beschreibung1. Balony wysokociśnieniowe do dróg żółciowych - 20 szt.
Interne KennungCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 - Balony ekstrakcyjne do dróg żółciowych
Beschreibung1. Balony ekstrakcyjne do dróg żółciowych - 200 szt.
Interne KennungCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 - Szczotki cytologiczne do dróg żółciowych
Beschreibung1. Szczotki cytologiczne do dróg żółciowych - 50 szt.
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 - Zestaw do wykonywania biopsji EUS
Beschreibung1. Igła do biopsji jednorazowego użytku pod kontrolą EUS - 10 szt. 2. Igła jednorazowego użytku do biopsji aspiracyjnej pod kontrolą EUS - 10 szt. 3. Giętka igła jednorazowego użytku do biopsji pod kontrolą EUS - 10 szt.
Interne KennungCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 - Kleszcze do usuwania ciał obcych
Beschreibung1. Kleszcze do usuwania ciał obcych - 250 szt.
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 - Ustnik endoskopowy jednorazowego użytku z gumką
Beschreibung1. Ustnik endoskopowy jednorazowego użytku z gumką - 4 000 szt.
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18 - Zestaw do PEG do żywienia dietą przemysłową
Beschreibung1. Zestaw do PEG do żywienia dietą przemysłową - 60 szt.
Interne KennungCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19 - Zestaw do PEG do gastrostomii pierwotnej i zmiennej
Beschreibung1. Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii w wersji „PULL” - 150 szt. 2. Zgłębnik gastrotomijny z poliuretanu - 100 szt. 3. Zestaw do wymiennej gastrostomii balonowej z wysokiej jakości silikonu z zewnętrzną nakładką. / zestaw: dren, nakładka, strzykawka, gaziki, żel - 30 szt.
Interne KennungCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20 - Stent przełykowy samorozprężalny
Beschreibung1. Stent przełykowy samorozprężalny - 30 szt.
Interne KennungCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21 - Stent przełykowy samorozprężalny usuwalny lub nieusuwalny
Beschreibung1. Stent przełykowy samorozprężalny usuwalny lub nieusuwalny - 5 szt.
Interne KennungCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22 - Balony do poszerzania zwężeń przełyku i odźwiernika oraz zwężeń jelitowych z akcesoriami do pompowania balonów
Beschreibung1. Balony do poszerzania zwężeń przełyku i odźwiernika oraz zwężeń jelitowych 60 szt. 2. Wielorazowa rękojeść 1 szt 3. Zestaw strzykawek (1op=5szt) 1 Op. 4. Pompka jednorazowa 40 szt.
Interne KennungCzęść nr 22
LosLOT-0023
TitelCzęść nr 23 - Zestaw endoloop z aplikatorem
Beschreibung1. Pętle - jednorazowe narzędzie służące do zapobiegania lub opanowania krwawienia po usunięciu uszypułowanych polipów - 6 op. 2. Jednorazowy obcinak do pętli do podwiązywania - 10 szt.
Interne KennungCzęść nr 23
LosLOT-0024
TitelCzęść nr 24 - Igły jednorazowego użytku do ostrzykiwania krwawiących zmian
Beschreibung1. Igły jednorazowego użytku do ostrzykiwania krwawiących zmian - 300 szt.
Interne KennungCzęść nr 24
LosLOT-0025
TitelCzęść nr 25 - Zestaw do polipektomii oraz tamowania krwawienia
Beschreibung1. Pętle do polipektomii jednorazowego użytku wykonane z plecionego drutu - 150 szt. 2. Klipsy hemostatyczne jednorazowego użytku - 150 szt. 3. Klips jednorazowego użytku do zamykania defektów - 5 szt. 4. Zestaw do opaskowania żylaków przełyku zawierający 7 podwiązek wykonanych z materiału hipoalergicznego (nie zawierający latexu) - 50 zestaw
Interne KennungCzęść nr 25
LosLOT-0026
TitelCzęść nr 26 - Markery endoskopowe
Beschreibung1. Marker węglowy jednorazowego użytku, stosowany do wstrzyknięcia podśluzówkowego - 150 szt. 2. Marker jednorazowego użytku stosowany do infekcji podśluzkowej - 40 szt.
Interne KennungCzęść nr 26
LosLOT-0027
TitelCzęść nr 27 - Zestaw kosz do litotrypsji z rączką do litotrypsji
Beschreibung1. Jednorazowy litrotryptor do mechanicznej litotrypsji - 10 szt. 2. Jednorazowy uchwyt litotryptora mechanicznego - 10 szt.
Interne KennungCzęść nr 27
LosLOT-0028
TitelCzęść nr 28 - Nasadka na duodenoskop
Beschreibung1. Osłonka dystalna do wideo-duodenoskopu TJF-Q190V - 200 szt.
Interne KennungCzęść nr 28
LosLOT-0029
TitelCzęść nr 29 - Sonda argonowa
Beschreibung1. Jednorazowa sonda argonowa - 50 szt.
Interne KennungCzęść nr 29
LosLOT-0030
TitelCzęść nr 30 - System proszków hemostatycznych do tamowania krwawienia
Beschreibung1. System hemostatyczny - 50 szt. 2. Jednorazowy cewnik - 20 szt.
Interne KennungCzęść nr 30