582173-2026 - Ergebnis
Slowakei – Freiluft-Schaltanlagen – Vonkajšie úsekové odpínače - spoločné obstarávanie – CEF PPO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vonkajšie úsekové odpínače - spoločné obstarávanie – CEF PPO
Beschreibung: Predmetom tejto technickej špecifikácie sú trojfázové vonkajšie úsekové odpínače – bezkomorové (na obmedzené použitie) a komorové (na všeobecné použitie), slúžiace k odpojeniu úseku vonkajšieho nadzemného alebo káblového vedenia vysokého napätia (VN).
Interne Kennung: 5546
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214300 Freiluft-Schaltanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ID - 5546
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Predĺženie platnosti dohody o ďalších 12 mesiacov