See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Půdní vestavba ZŠ Dražovice – opakované ZŘ“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace díla v rámci projektu s názvem: „Půdní vestavba ZŠ Dražovice – opakované ZŘ“.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1