582199-2026 - Ergebnis
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Dostawa preparatów do dezynfekcji dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa preparatów do dezynfekcji dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z czynnościami towarzyszącymi określonymi w niniejszym rozdziale, w ramach wyodrębnionych zadań/pakietów preparatów dezynfekcyjnych dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung398725-2026
Interne KennungDZP.271.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungW zakres zamówienia wchodzą preparaty do dezynfekcji - szczegółowo opisany w Załączniku nr 5 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Interne KennungPakiet nr 9