5822-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Versicherungen – Pojištění majetku a odpovědnosti Povodí Moravy, s.p.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění majetku a odpovědnosti Povodí Moravy, s.p.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pojišťovací služby spojené s pojištěním majetku a odpovědnosti za škodu. Předpokládaná doba plnění: 1. 1. 2024 – 31. 12. 2026
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPojištění