See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering 8 rechtsgestuurde voertuigen
Beschreibung: 1. Inleiding Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze, zijnde het voornemen om een overeenkomst te sluiten met Van Kruysdijk Auto's B.V. met een beroep op de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging op grond van artikel 2.32, eerste lid onder b onder 2 Aanbestedingswet 2012 in combinatie met artikel 4.16 e.v. Aanbestedingswet 2012 kenbaar te maken aan belanghebbenden. Dit met als doel de belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren binnen de hieraan verbonden termijn kenbaar te maken. Opdrachtgever Opdrachtgever voor de overeenkomst is de Gemeente Breda, hierna te noemen: “Opdrachtgever”. 2. Korte beschrijving inkoopopdracht Binnen de gemeente Breda vormen rechtsgestuurde voertuigen een essentieel onderdeel van de uitvoering van werkzaamheden in de openbare ruimte. Om de continuïteit van deze werkzaamheden te waarborgen, is tijdige vervanging van verouderde voertuigen noodzakelijk. Een deel van de huidige voertuigen heeft inmiddels de technische en economische levensduur bereikt of overschreden, waardoor de betrouwbaarheid en beschikbaarheid onder druk komen te staan. De gemeente Breda heeft de ambitie om haar wagenpark verder te verduurzamen. Voor de vervanging van deze voertuigen wordt daarom gekozen voor de aanschaf van acht rechtsgestuurde elektrische voertuigen die specifiek geschikt zijn voor de uit te voeren werkzaamheden. Om de markt de gelegenheid te bieden in te schrijven, heeft de gemeente Breda de opdracht eerst uitgezet onder haar raamcontractanten middels een minicompetitie. Hierop zijn geen inschrijvingen ontvangen. Vervolgens is een marktverkenning uitgevoerd naar de beschikbaarheid van geschikte voertuigen. Hieruit is gebleken dat Van Kruysdijk te Prinsenbeek als enige leverancier een voertuig kan aanbieden dat voldoet aan de functionele, technische en operationele eisen van de gemeente Breda.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144900 Vehículos eléctricos
5. Lote
Lote: LOT-0000