582213-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff – „Dynamický nákupní systém na nákup motorové nafty“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dynamický nákupní systém na nákup motorové nafty“
BeschreibungPředmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS je dodávka motorové nafty dle ČSN EN 590 (dále též jen „motorová nafta" nebo „zboží"), dodávané v odpovídající kvalitě v závislosti na ročním období a klimatických podmínkách, tj.: 15.4.-30.9. třída B filtrovatelnost 0° C 1.10. 15.11. třída D filtrovatelnost -10° C 16. 11.-28.2. třída F filtrovatelnost -20° C 1.3.-14. 4. třída D filtrovatelnost -10° C Na základě předpokládaných klimatických podmínek s možností překročení teploty pod -20° C, mohou Zadavatelé požadovat dodávky arktické motorové nafty s filtrovatelností nižší než -32° C a bodem zákalu nižším než -22 °C (dále jen „arktická nafta"). Předpokládané množství odebrané motorové nafty činí cca 280 000 litrů za kalendářní rok. Zadavatel předpokládá odběr motorové nafty v rozsahu cca 40 000 litrů (čtyřicet tisíc litrů) za období 1,5 až 2 průměrné kalendářní měsíce.
Interne Kennung001
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensÚčelem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) ve smyslu ustanovení § 138 a násl. zákona, na základě kterého následně dojde k zadávání veřejných zakázek dle ustanovení § 141 zákona. Práva a povinnosti dodavatelů i zadavatele v této dokumentaci neuvedené se řídí zákonem. DNS je plně elektronický systém sloužící pro zadávání dílčích veřejných zakázek na nákup motorové nafty dle ČSN EN 590 (jak bude blíže definováno v článku 3 této zadávací dokumentace). Tato zadávací dokumentace upravuje podmínky pro zařazení do DNS. Při zavádění DNS a následně při zadávání dílčích veřejných zakázek v DNS bude zadavatel i jednotliví dodavatelé používat výhradně elektronický nástroj zadavatele https://zakazky.teplice.cz/.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
LosLOT-0001