See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów w Gminie Radzionków w latach 2025-2026 - część I i część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów w Gminie Radzionków w latach 2025-2026. Przedmiot zamówienia obejmuje 2 części i obejmuje wykonanie następujących usług: a) dla części I: odbiór odpadów niesegregowanych (zmieszanych) z zabudowy jednorodzinnej (budynki mieszkalne jednorodzinnej) i wielorodzinnej (budynki wielolokalowe); odbiór odpadów segregowanych z zabudowy jednorodzinnej (budynki mieszkalne jednorodzinne) i wielorodzinnej (budynki wielolokalowe) w systemie workowym; odbiór odpadów segregowanych z zabudowy wielorodzinnej (powyżej 7 lokali); odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz wielkogabarytowego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z terenu wszystkich (jednorodzinnych i wielorodzinnych) nieruchomości zamieszkanych; zorganizowanie i przeprowadzenie edukacji ekologicznej dla około 100-150 osób (dzieci, dorośli); b) dla części II (3 zadania): obsługa Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz odbiór i zagospodarowanie zebranych w nim odpadów komunalnych; zbiórka wraz z zagospodarowaniem odpadów specjalnych, w tym: leków z pojemników rozstawionych w aptekach na terenie gminy oraz zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych z pojemników ustawionych w instytucjach na terenie gminy; utworzenie i obsługa punktu napraw i ponownego użycia produktów lub części produktów niebędącymi odpadami; zorganizowanie i przeprowadzenie edukacji ekologicznej dla około 100-150 osób (dzieci, dorośli). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera – Załącznik nr 1 SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dla części I i części II zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 625844-2024
Interne Kennung: KP.271.2.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511300 Müllsammlung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów w Gminie Radzionków w latach 2025-2026 - część I pn: "Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Radzionków w latach 2025 – 2026"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów w Gminie Radzionków w latach 2025-2026. Przedmiot zamówienia dla części I obejmuje wykonanie następujących usług: a) odbiór odpadów niesegregowanych (zmieszanych) z zabudowy jednorodzinnej (budynki mieszkalne jednorodzinnej) i wielorodzinnej (budynki wielolokalowe); b) odbiór odpadów segregowanych z zabudowy jednorodzinnej (budynki mieszkalne jednorodzinne) i wielorodzinnej (budynki wielolokalowe) w systemie workowym; c) odbiór odpadów segregowanych z zabudowy wielorodzinnej (powyżej 7 lokali); d) odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz wielkogabarytowego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z terenu wszystkich (jednorodzinnych i wielorodzinnych) nieruchomości zamieszkanych; e) zorganizowanie i przeprowadzenie edukacji ekologicznej dla około 100-150 osób (dzieci, dorośli). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera – Załącznik nr 1 SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dla części I).
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów w Gminie Radzionków w latach 2025-2026 - część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów w Gminie Radzionków w latach 2025-2026. Przedmiot zamówienia dla części II obejmuje 3 zadania i wykonanie następujących usług: a) obsługa Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych oraz odbiór i zagospodarowanie zebranych w nim odpadów komunalnych; b) zbiórka wraz z zagospodarowaniem odpadów specjalnych, w tym: leków z pojemników rozstawionych w aptekach na terenie gminy oraz zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych z pojemników ustawionych w instytucjach na terenie gminy; c) utworzenie i obsługa punktu napraw i ponownego użycia produktów lub części produktów niebędącymi odpadami; d) zorganizowanie i przeprowadzenie edukacji ekologicznej dla około 100-150 osób (dzieci, dorośli). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera – Załącznik nr 1 SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dla części II).
Interne Kennung: Część II