See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola–Śródmieście w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście.
Vorherige Bekanntmachung: 322977-2026
Interne Kennung: 7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola–Śródmieście w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych” .
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego - 1 sztuki aparatu USG dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście
Menge: 1 Stück