2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa bloków gazowo-parowych oraz świadczenie usług serwisu
Beschreibung: Na Przedmiot Zamówienia składają się zobowiązania wynikające z Kontraktu EPC oraz Umowy LTSA, w szczególności: zaprojektowanie, dostawa, budowa i uruchomienie bloków gazowo-parowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule „pod klucz”, pracujących w cyklu kombinowanym (CCGT) każdy o nominalnej mocy elektrycznej brutto w zakresie 530-680 MWe oraz świadczenie usług serwisu w ramach eksploatacji bloków.
Interne Kennung: EPG.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251240 Bau von Deponiegas-Stromerzeugungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42112300 Gasturbinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Na Przedmiot Zamówienia składają się zobowiązania wynikające z Kontraktu EPC oraz Umowy LTSA, w szczególności: zaprojektowanie, dostawa, budowa i uruchomienie bloków gazowo-parowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w formule „pod klucz”, pracujących w cyklu kombinowanym (CCGT) każdy o nominalnej mocy elektrycznej brutto w zakresie 530-680 MWe oraz świadczenie usług serwisu w ramach eksploatacji bloków