2. Verfahren
Verfahren
Titel: WZPiFP-74-26 Dostawa i aktualizacja oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i aktualizacja oprogramowania dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy obejmująca: 1) Zadanie nr 1 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego I (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja, 2) Zadanie nr 2 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego II (informatyka) w ilości 2 licencje, 3) Zadanie nr 3 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego III (informatyka) w ilości 3 licencje, 4) Zadanie nr 4 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego IV (SI) w ilości 1 licencja, 5) Zadanie nr 5 - Dostęp do platformy oferującej usługi bazy danych w ilości 2 licencje, 6) Zadanie nr 6 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego V (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja, 7) Zadanie nr 7 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego I (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja, 8) Zadanie nr 8 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego II (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja, 9) Zadanie nr 9 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego III (informatyka śledcza) w ilości 6 licencji, 10) Zadanie nr 10 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego IV (oprogramowanie antywirusowe) w ilości 6 licencji, 11) Zadanie nr 11 – Dostawa oprogramowania specjalistycznego V (informatyka) w ilości 1 licencja, 12) Zadanie nr 12 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego VI (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja, 13) Zadanie nr 13 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego VII (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja, 14) Zadanie nr 14 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego VIII (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja, 15) Zadanie nr 15 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego IX (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja.
Interne Kennung: WZPiFP-74-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego I (informatyka śledcza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja oprogramowania specjalistycznego I (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego II (informatyka)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja oprogramowania specjalistycznego II (informatyka) w ilości 2 licencje
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 2
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego III (informatyka)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja oprogramowania specjalistycznego III (informatyka) w ilości 3 licencje
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 3
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego IV (SI)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja oprogramowania specjalistycznego IV (SI) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostęp do platformy oferującej usługi bazy danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostęp do platformy oferującej usługi bazy danych w ilości 2 licencje
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Aktualizacja oprogramowania specjalistycznego V (informatyka śledcza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja oprogramowania specjalistycznego V (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego I (informatyka śledcza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego I (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego II (informatyka śledcza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego II (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego III (informatyka śledcza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego I (informatyka śledcza) w ilości 6 licencji
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 9
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego IV (oprogramowanie antywirusowe)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego IV (oprogramowanie antywirusowe) w ilości 6 licencji
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego V (informatyka)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego V (informatyka) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego VI (informatyka śledcza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego VI (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego VII (informatyka śledcza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego VII (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego VIII (informatyka śledcza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego VIII (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Dostawa oprogramowania specjalistycznego IX (informatyka śledcza)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania specjalistycznego IX (informatyka śledcza) w ilości 1 licencja
Interne Kennung: WZPiFP-74-26 Zadanie nr 15