2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31215855: Inrichting Circulaire Werf Duivelseiland (CWD)
Beschreibung: Rijkswaterstaat heeft ervoor gekozen om een eigen werf in te richten op Krabbegors, een klein eiland in het zeehavengebied van de stad Dordrecht (ook bekend als 'Duivelseiland'). Om het eiland hiervoor geschikt te maken zijn in hoofdzaak de volgende werkzaamheden nodig: aanpassen van kades en oevers, maken van een inkassing in de oever van de Oude Maas, aanbrengen van paalfunderingen t.b.v. steunpunten, aanbrengen van een fundatie en balk voor een skidbaan en het verder inrichting van het werfterrein. De aanbesteder is voornemens deze opdracht te verlenen in de vorm van een engineering & construct contract, met als voorwaarden de UAV-GC 2025. Als onderdeel van het contract wordt een DO verstrekt welke door de toekomstige opdrachtnemer t/m een UO moet worden uitgewerkt. De grootste uitdaging voor de uitvoering is de doorlooptijd: de eindmijlpaal voor dit project is direct gekoppeld aan het startmoment van de eerste gebruiker van de werf, het project 'Vernieuwen Van Brienenoordbrug'. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung: 31215855
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 31215855
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45240000 Trabajos de construcción para proyectos hidráulicos
Clasificación adicional (cpv): 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 45262300 Trabajos de hormigonado, 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1