See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony na dworcach - OGN Kraków, Warszawa, Kraków Główny, Warszawa Centralna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług ochrony fizycznej osób i mienia na dworcach kolejowych oraz terenach przyległych, znajdujących się w zarządzie Zamawiającego w formie stałej ochrony fizycznej oraz przez Grupy Interwencyjne w doraźnej formie, realizowane przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną oraz związanych z pomocą osobom z niepełnosprawnościami i osobom o ograniczonej możliwości poruszania się w zakresie zgodnym z Wzorem Umowy oraz OPZ.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020544
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 85312310 Orientierungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 3 - Dworce OGN Kraków.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020544 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 5 - Dworce OGN Warszawa.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020544 - Zadanie nr 5
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 7 - Dworzec Kraków Główny.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020544 - Zadanie nr 7
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 8 - Kompleks dworcowy Warszawa Centralna, Warszawa Śródmieście, Warszawa Śródmieście WKD.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020544 - Zadanie nr 8