See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transportlīdzekļu (līdz 5 t) tehnisko apkopju un remonta pakalpojumu sniegšana Dienvidkurzemes novada pašvaldības vajadzībām
Beschreibung: Transportlīdzekļu (līdz 5 t) tehnisko apkopju un remonta pakalpojumu sniegšana Dienvidkurzemes novada pašvaldības vajadzībām
Interne Kennung: DKNP 2023/61
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001