2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meteostanice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění tří kusů silničních meteorologických stanic na vybraných lokalitách silnic II. a III. třídy v Kraji Vysočina. Součástí dodávky je kompletní montáž, metrologická zkouška, revize systému, nastavení softwaru a uvedení do trvalého provozu v souladu s PPK – ITS, včetně následného servisu.
Interne Kennung: N-DO-10-2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51215000 Installation von meteorologischer Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001