2. Verfahren
Verfahren
Titel: Montaż Magazynów Energii na obszarze LGD Turystyczna Podkowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Montaż Magazynów Energii na obszarze LGD Turystyczna Podkowa” polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym w łącznej ilości 145 szt. na terenie następujących Gmin: - Gmina Wiśniowa: 22 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach mieszkalnych (dalej „użytkownicy”, „beneficjenci”), - Gmina Lubień: 28 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach mieszkalnych, - Gmina Pcim: 18 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach mieszkalnych, - Gmina Raciechowice: 22 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach mieszkalnych, - Gmina Siepraw: 39 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach mieszkalnych, - Gmina Tokarnia: 16 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym na budynkach mieszkalnych,
Interne Kennung: IDZ.271.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
5. Los
Los: LOT-0001