582356-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – 19/ZP/2026 Zakup i dostawa leków na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim - 38 pakietów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel19/ZP/2026 Zakup i dostawa leków na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim - 38 pakietów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa leków na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim - 38 pakietów, obejmujący: Pakiet nr 1 – Leki Pakiet nr 2 – Leki Pakiet nr 3 – Leki Pakiet nr 4 – Leki Pakiet nr 5 – Omnipaque, Visipaque Pakiet nr 6 – Leki Pakiet nr 7 – Leki Pakiet nr 8 – Leki Pakiet nr 9 – Testy paskowe do pomiaru stężenia glukozy Pakiet nr 10 – Leki Pakiet nr 11 – Leki Pakiet nr 12 – Leki Pakiet nr 13 – Płyn wziewny do znieczulenia ogólnego Pakiet nr 14 – Wapno anestetyczne Pakiet nr 15 – Albumina ludzka Pakiet nr 16 – Enoxaparin Sod. Pakiet nr 17 – Leki Pakiet nr 18 – Leki Pakiet nr 19 – Leki Pakiet nr 20 – Leki Pakiet nr 21 – Żel znieczulający do cewników Pakiet nr 22 – Leki Pakiet nr 23 – Leki Pakiet nr 24 – Preparat żelaza Pakiet nr 25 – Produkty do żywienia dojelitowego Pakiet nr 26 – Azithromycinum Pakiet nr 27 – Leki Pakiet nr 28 – Leki Pakiet nr 29 – Darbepoetin Pakiet nr 30 – Tolvaptanum Pakiet nr 31 – Płyn wziewny do znieczulenia ogólnego Pakiet nr 32 – Leki Pakiet nr 33 – Leki Pakiet nr 34 – Meprelon, Predasol Pakiet nr 35 – Noradrenalinum, Aldactone Pakiet nr 36 – Evrenzo Pakiet nr 37 – Citra-Lock Pakiet nr 38 – Propofolum Szczegółowy opis pakietów został określony w Załączniku nr 3 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungLeki
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
BeschreibungOmnipaque, Visipaque
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
BeschreibungTesty paskowe do pomiaru stężenia glukozy
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13
BeschreibungPłyn wziewny do znieczulenia ogólnego
LosLOT-0014
TitelPakiet 14
BeschreibungWapno anestetyczne
LosLOT-0015
TitelPakiet 15
BeschreibungAlbumina ludzka
LosLOT-0016
TitelPakiet 16
BeschreibungEnoxaparin Sod.
LosLOT-0017
TitelPakiet 17
LosLOT-0018
TitelPakiet 18
LosLOT-0019
TitelPakiet 19
LosLOT-0020
TitelPakiet 20
LosLOT-0021
TitelPakiet 21
BeschreibungŻel znieczulający do cewników
LosLOT-0022
TitelPakiet 22
LosLOT-0023
TitelPakiet 23
LosLOT-0024
TitelPakiet 24
BeschreibungPreparat żelaza
LosLOT-0025
TitelPakiet 25
BeschreibungProdukty do żywienia dojelitowego
LosLOT-0026
TitelPakiet 26
BeschreibungAzithromycinum
LosLOT-0027
TitelPakiet 27
LosLOT-0028
TitelPakiet 28
LosLOT-0029
TitelPakiet 29
BeschreibungDarbepoetin
LosLOT-0030
TitelPakiet 30
BeschreibungTolvaptanum
LosLOT-0031
TitelPakiet 31
LosLOT-0032
TitelPakiet 32
LosLOT-0033
TitelPakiet 33
LosLOT-0034
TitelPakiet 34
BeschreibungMeprelon, Predasol
LosLOT-0035
TitelPakiet 35
BeschreibungNoradrenalinum, Aldactone
LosLOT-0036
TitelPakiet 36
BeschreibungEvrenzo
LosLOT-0037
TitelPakiet 37
BeschreibungCitra-Lock
LosLOT-0038
TitelPakiet 38
BeschreibungPropofolum